SIM (secció d'iniciació a la muntanya)
Grup
Anys de naixement
Email
Telèfon
Monitor responsable
Mosquetons
2010-2011
mosquetons@uecbarcelona.org
631538840
Sara R, Anna
Cabres
2008-2009
cabres@uecbarcelona.org
661076062
Gemma, Guillem (Poma), Helena
Marmotes
2006-2007
marmotes@uecbarcelona.org
661076024
David, Nora
Tarteres
2004-2005
tarteres@uecbarcelona.org
677328855
Xavi (Tole), Mireia, Albert
Grampons
2002-2003
grampons@uecbarcelona.org
661076064
Aleix, Andrea
Allaus
2000-2001
allaus@uecbarcelona.org
661076025
Sara K, Martí


Les matrícules i totes les sortides s'han d'abonar al compte comú el qual és: ⁠⁠⁠ES6021001391920200066606, tot indicant el nom de l'infant i el grup al que pertany. Qui no hagi abonat l'import no podrà venir a la sortida.

Si teniu algun dubte, no dubteu a posar-vos en contacte amb la secretaria de la UEC/SIM a través d'email secretaria@uecbarcelona.org o bé trucant al telèfon 93.454.58.55 en horari d'obertura que és dilluns, dimecres i divendres de 19h a 21h.